Yamicsoft Windows 10 Manager v3.3.4 Patch-Keygen – Torrent

Yamicsoft Windows 10 Manager v3.3.4 + Patch-Keygen – Torrent

Yamicsoft Windows 10 Manager v3.3.4 + Patch-Keygen -

Share Ratio Seeds 42 Peers 48

Yamicsoft Windows 10 Manager v3.3.4 + Patch-Keygen - Clean torrent

Yamicsoft Windows 10 Manager v3.3.4 + Patch-Keygen -

Açıklama

Windows 10 Manager, Windows 10’u optimize etmenize, değiştirmenize, onarmanıza ve temizlemenize yardımcı olan bir sistem aracıdır. Sisteminizi hızlandırır, sistem hatalarını ortadan kaldırır, sistem güvenliğini artırır ve tüm beklentilerinizi karşılar. Windows 10 Manager, Windows 10’u optimize etmenize, değiştirmenize, onarmanıza ve temizlemenize yardımcı olan bir sistem aracıdır. Sisteminizi hızlandırır, sistem hatalarını ortadan kaldırır, sistem güvenliğini artırır ve tüm beklentilerinizi karşılar.

Özellikleri

Neden Windows 10 Yöneticisini kullanmalıyım?

Windows 10, ev kullanıcıları ve profesyoneller için en yeni işletim sistemidir. Windows 10, dünyanızda netlik sağlar, böylece günlük görevleri daha güvenli ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve istediğiniz şeyi bilgisayarınızda anında bulabilirsiniz.

Windows 10 Manager, Windows 10’unuzu iyileştirmek ve optimize etmek için güçlü bir yazılım aracıdır, 30’dan fazla farklı aracı birleştirir ve sisteminizin daha hızlı ve daha kararlı, daha güvenli ve daha kişisel olmasına yardımcı olur!

Windows 10 Yöneticisinin Özellikleri ve Faydaları

Bilgi:

Detaylı bir sistem ve sisteminizin donanımı ile ilgili tüm bilgileri alın; Windows, Office ürünleri için kurulum anahtarını bulmanıza yardımcı olur; bilgisayarınızda çalışan işlemlerin ve iş parçacıklarının tüm ayrıntılarını görüntüleyin; Windows 10 Manager, sisteminizi otomatik olarak temizlemek için Click Cleaner’ı sunar. Onarım merkezi, çeşitli sistem sorunlarının çözülmesine yardımcı olur.

Optimizer:

Sisteminizi Windows başlatma ve kapatma hızını iyileştirecek şekilde yapılandırın, donanımı sistem hızını ve performansını artıracak şekilde yapılandırın; Windows başladığında başladığınızı kontrol edin, kötü amaçlı virüs anahtarını geri yüklemek için gelişmiş başlangıç ​​nesnelerini kontrol edin ve onarın; Sistem hizmetleri ve görev programları oluşturmak ve optimize etmek, gereksiz yedekli sistem hizmetlerini ve görevlerini devre dışı bırakmaksistem performansını artırmak için.

Deterjan:

Sabit disk alanında hangi dosya veya klasörlerin olduğunu ve diyagramlarda gösterildiğini bulun; Smart Uninstaller, kayıt defteri dosyalarının ve girişlerinin geri kalanı olmadan programları sisteminizden tamamen kaldırabilir; Sabit disk alanını artırmak için istenmeyen dosyaları bulun ve temizleyin; Yinelenen Dosya Bulucu, bilgisayarınızda aynı boyutta, adda ve değişiklik zamanındaki dosyaları tarayabilir; Kayıt sorumlusu, yanlış bağlanmış kayıt defteri girdilerini kontrol eder ve geri yükler; Defrag Registry, kayıt defteri günlük tutma süresini azaltmak ve böylece program yanıtını iyileştirmek için kayıt defterini geri yükler ve dizine ekler; Masaüstü Temizleyici, masaüstünüzdeki gereksiz simgeleri ve dosyaları kolayca temizleyebilir.

Adaptasyon:

Sistem gezgini, masaüstünü, Başlat menüsünü, görev çubuğunu ve bildirimler panelini özelleştirerek sisteminizin görünümünü özelleştirin; Ekleri yönetin ve görev çubuğuna ve başlangıç ​​ekranına herhangi bir dosya veya klasör ekleyebilir; Bir başlangıç ​​listesiyle görev çubuğunda hızlı başlatma nesneleri oluşturun; Windows 10 Başlat Menüsü Ayarları; Farenin bağlam menüsünü düzenle Sağ tıklayın; Masaüstünün sol alt köşesine veya Win + X’e sağ tıkladığınızda görünen Win + X menüsünü kolayca düzenleyin; Hızlı iletişim kutusunu başlatan bir kısayol oluşturun. Özel bir ayarlayıcı, sistem simgelerini ve dosya türünü değiştirebilir, kilit ekranını otomatik olarak değiştirebilir.

Toplam virüs sayısı:

İş kurmak:

Keygen:

Torrent rating 43 5

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top